Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robert Kristen'in Filmlerini Beğenmiş !

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Robert Kristen'in Filmlerini Beğenmiş ! Empty
MesajKonu: Robert Kristen'in Filmlerini Beğenmiş !   Robert Kristen'in Filmlerini Beğenmiş ! EmptyPtsi Mart 08, 2010 12:02 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kristen Stewart�ın Twilight�taki beraber çalışmalarının ardından dışarıdaki başarıları konusunda da Robert Pattinson�un büyük destekçisi olduğunu biliyorduk. Kristen�in geçen ay MTV habere söylediklerinden Robert�ın yeni romantik draması �Remember Me�de epey cesur olduğunu düşündüğünü biliyoruz. Filmin pazartesi günkü premierine gelerek desteğini gösteren Kristen sonrasında Plaza Hotel�de yapılan partiye de katıldı.

Robert�ın da buna karşılık Kristen�in yeni filmlerine destek verip vermediği hakkında kaygılanıyorsanız işte cevabımız. �Runaways�in çok ham bir versiyonunu gördüm.�diyor Pazartesi günü MTV Habere ve devam ediyor. �Gerçekten çok güzeldi. Ayrıca �Welcome To The Rileys�de çok güzel. Ama her ikisinin de son hallerini değil; ilk çekimler sonrasındaki hali gördüm. O yüzden şu anda tam olarak nasıllar onu bilemiyorum. Ama�Welcome To The Rileys� gerçekten inanılmaz. �

Hem �Runaways� hem de �Rileys� Ocak ayındaki Sundance Film Festivalinde büyük bir övgü ile ilk gösterimlerini gerçekleştirdiler. Kristen�in �Rileys�deki genç bir fahişeyi canlandırdığı rolü için MTV Review şu açıklamayı yaptı. �Bunu izledikten sonra aktrisin kendini korkusuzca hem fiziksel hem de ruhsal olarak afişe ettiğini ve bunu da büyük bir olgunlukla yaptığını ve inanılmaz inandırıcı olduğunu söylemeden arkanızı dönüp öylece gidemezsiniz. �

Bunun yanı sıra Joan Jett�i canlandırdığı gerçek bir yaşam hikayesi olan �Runaways� Mart ayında sinemalardaki yerini alacak. Hep beraber bekleyip bu filmin premierinde Kristen�in �Remember Me�de yaptığı gibi Robert�ın da onun yanında olup destek verip vermeyeceğini göreceğiz.

Robert hakkında �O filmde gerçekten çok iyiydi. Herkes bilir ki insanın kendisine bu kadar yakın olan bir arkadaşı hakkında konuşması gerçekten çok zordur. O tam da benim tanıdığım gibi birisi. O istediği her filmi yapabilir.�demişti Kristen.

Kaynak: MTV Türkiye
https://twilighturk.yetkin-forum.com

Robert Kristen'in Filmlerini Beğenmiş !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tek Suçlu Sensin Robert!
» Robert'ın Ailesi
» Robert'la kısa bir röportaj..
» Robert Evine Ulaştı
» Ashley Robert ile yer degistirebilmeyi arzuluyor.