Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Film çekiminde çok kötü öpüşüyormuş!

2 posters
YazarMesaj
izeL.
Prenses
Prenses
izeL.

Film çekiminde çok kötü öpüşüyormuş! Empty
MesajKonu: Film çekiminde çok kötü öpüşüyormuş!   Film çekiminde çok kötü öpüşüyormuş! EmptyPaz Mart 07, 2010 9:32 pm

Robert, çekimler sırasında en çok öpüşme sahnelerinde zorlandığını söyledi.

Seventeen adlı gençlik dergisine konuşan Pattinson 'Rol arkadaşım Kristen Stewart ile olan öpüşme sahnesi benim için korkutucuydu. Özellikle de bunu yönetmenin isteğine uygun bir şekilde tuhaf bir açıdan yapmak zorunda olduğunuzda' diye konuştu.

Aslında kötü öpüşen bir insan olduğunu söyleyen Pattinson 'O yüzden de bu konunun detaylarına girmek istemiyorum' diye konuştu.

Rol arkadaşı Kristen Stewart ise son dönemde genç kızların gözdesi olan Robert Pattinson ile öpüşmeyi işinin bir parçası olarak tanımladı ve 'Filmdeki Isabella rolünü almak için neredeyse yalvardım. Sonunda rol benim oldu. Bu yüzden de rolüm için yapmam gereken herşeyi yaptım. Robert ile öpüşmeye gelince, yüzeysel ve iş gereği yapılan bir şeydi' diye konuştu.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bella
İnsan
İnsan
Bella

Film çekiminde çok kötü öpüşüyormuş! Empty
MesajKonu: Geri: Film çekiminde çok kötü öpüşüyormuş!   Film çekiminde çok kötü öpüşüyormuş! EmptyPtsi Mart 08, 2010 12:28 pm

izel merhaba Smile

Film çekiminde çok kötü öpüşüyormuş!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» robert çok kötü kokuyor !!
» Romantik Film Jestleri Top 10′de Twilight
» The Runaways Sidney Film Festivali'nde
» jasper hale oynadığı film diziler
» New Moon'un TSR film ödülü adaylıkları geri çekildi