Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

10 parmağında 10 marifet Jackson :)

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

10 parmağında 10 marifet Jackson :) Empty
MesajKonu: 10 parmağında 10 marifet Jackson :)   10 parmağında 10 marifet Jackson :) EmptyPtsi Mart 08, 2010 9:40 pm

10 parmağında 10 marifet Jackson Rathbone
Go-girl dergisinden bir bölüm

''Twilight (Alacakaranlık)'' ta canlandırdığı Jasper Hale karakteriyle yıldızı parlayan Jackson Rathbone oyunculuk yeteneğine ek olarak yakışıklılığıylada filmin dikkat çeken yüzlerinde!o birçok genç kızın gözünde belkide Robert'tan bile daha yakışıklı...Üstelik Jackson sadece oyuncu da değil bu sene içinde çıkarmayı umduğu albümüyle belkide geleceğin rock yıldızı!Evet kızlar sıkı durun şimdi Jackson'la ilgili daha bilmediğiniz o kadar çok şey varki...

KÜNYE
Tam adı:Monroe Jackson Rathbone V
Doğum günü:21 Aralık
Burcu:Yay
Doğum yeri:Singapur
Göz rengi:Yeşil
Saç rengi:Kahverengi
Takma adı:Jay
Boyu:1,77
Kardeşleri:3 kız kardeşi var
Onu ünlü yapan film:Twilight (2008)

Jackson'ın Enleri
En sevdiği yer:Teksas
En sevdiği müzik aleti:Gitar
En sevdiği aktör:Clint Eastwood
En sevdiği romantik film:The Notebook (Not Defteri)
En sevdiği yemek:Pepperonili Pizza
En sevdiği kız tipi:Samimi bir gülüşü olan sanatsever ve maceraperest kızlar
En sevdiği sporlar:Basketbol, futbol ve beysbol
En büyük kabusu:Örümcekler
En sevmediği özelliği:Kelimeleri ağzında gevelemek

7 Adımda Jackson Rathbone
1)Gitarına bir isim bile vermiş: Annabelle!
2)Müziği çok seviyor ve çok iyi gitar çalıyor.Gitarına Annabelle adını veren Jackson'ın liseden iki arkadaşıyla birlikte kurduğu 100 Monkeys (100 Maymun) isminde bir müzik grubu var.Yakışıklımız; hem şarkı söylüyor,hem gitar çalıyor, hemde şarkı sözü yazıyor.Bu çocuğun 10 parmağında 10 marifet varmış gibi görünüyor...
3)Son zamanlarda iPod'unda en sık dinlediği şarkı; The Stevedores'tan ''That Wouldn't Be Right''.Jackson bu şarkıda bahsedilen ayrılığın adeta kalbini yerinden söktüğünü söylüyor.
4)Dean adında sevimli mi sevimli, şişman bir kedisi var.Ve bilin bakalım Dean'ın uyumak için en çok tercih ettiği yer neresi?Jackson'ın yüzü
5)Kızlarla ilgii anlamakta en zorlandığı şeyin yaz aylarında şor ve bot giymeleri olduğunu söylüyor.
6)Twilight kadrosundan Ashley Greene, Kristen Stewart, Kellan Lutz ve Robert Pattinson'la gerçek hayattada yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor.
7)Gerçek bir Clint Eastwood hayranı olan Jackson'ın en büyük hayali, günün birinde usta aktörle aynı filmde rol alabilmek.

Jackson'dan İnciler
'Karma' benim hayat felsefem; ama 'karma' derken, 'iyi düşün, sonu iyi olsun' mantığını değil, hayatın zor ve üzücü anlarına da hazırlıklı olabilmeyi kastediyorum.İyi de kötü de biz insanların kaderinde var.'Hazır ol ve öğren', çünkü en karanlık zamanlarda bile ışık seni bulacaktır.

Sevdiğim ve çok güvendiğim yakın arkadaşlara sahibim; onlarda beni seviyor ve bana güveniyorlar.bu, bence gurur duyulması gereken bir başarı.

Gitar çalmaya başlamamı, Grease müzikalinde çocukken aldığım role borçluyum.Doody'yi oynuyordum ve rolüm için gitar çalmam gerekiyordu.Daha çalmaya çalıştığım anda, aşık oldum; ilk şarkı da aşk...
https://twilighturk.yetkin-forum.com

10 parmağında 10 marifet Jackson :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jackson ve Saç Rengi
» Jackson ve Dublörü
» Jackson'ın Konseri
» Jackson Hakkında Bir Kaç Şey
» Jackson'un Küçüklüğü