Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Peter Facinelli Röportajı

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Peter Facinelli Röportajı Empty
MesajKonu: Peter Facinelli Röportajı   Peter Facinelli Röportajı EmptySalı Mart 09, 2010 9:02 pm

Demek filme başladınız?

PETER FACİNELLİ: Evet, filme başladık.

Şimdi neredesiniz?

PETER FACİNELLİ: Hımm, aslında hiçbir şey sırayla değil ve biz bazı… doğum günü sahnelerini… çektik. Onları bitirdik. Ve şimdi oylama sahnemiz var. Size hepimizin neyi oyladığını söylemeyeceğim, ama kitapta okuyabilirsiniz. Başka neler mi çektik? Benim Bella’ya dikiş attığım tatlı bir sahneyi çektik. Neredeyse çoğunu tamamladım ben. Mayıs ayında da birkaç çekimim var ve sonra tamamlamış olacağım.

Cullen ailesiyle ilgili fazladan sahne eklediler mi?

PETER FACİNELLİ: Biliyorsunuz ki, bu zor çünkü bunu yaparken kitaba dayandırmak zorundasınız, eğer fazladan ekleme yaparsanız bu orada (kitapta) olmayacak ve okuyucuar bundan hoşlanmayacak. Bence biz… Olayı canlandırırken biraz daha yaratıcıyız. Zaten çok fazla olan senaryoya bir şeyler eklemek zor oluyor. Elinizde 500 sayfalık bir kitap var ve siz onu iki saate sığdırmak zorundasınız.

Ama herkes siz beylerin daha çok görülmesini ister.

PETER FACİNELLİ: Evet. Onlar üçüncü filmi bekleyecekler. Üçüncü ve dördüncü de daha çok olacağına eminim. Disneyland’da Stephenie Meyer gördüm, gerçekten eğlenceli olacağa benziyor. Biz Disneyand’a gitmiştik – sadece rast geldi, o gün ailemle gitmiştik ve orada beraber Karayip Korsanlarındaki Blue Bayou restaurant’ta yemek yedik. Ve bu oldukça sıra dışıydı. Ayrıldığımızda ben hala “Tamamen şans eseri.” Diyordum. Ama ona “Bilirsiniz, Cullenleri neden ikinci kitapta bu kadar dışladığını ” sormalıydım. Ama ona “Şunu biliyor musun? Ben İtalya’ya gidemeyeceğim için biraz kırgınım” dedim. “Bence, Carlisle de İtalya’da olmalı.”

O bu çocukları tanıyor.

PETER FACİNELLİ: Evet, bu çocukları tanıyor. Sanki “Hey, hadi ama, bu gayet cool. Onlar senin çocukların.” der gibi.

Biliyorsun, eğer Gece Yarısı Güneşi’ne devam etmezse, belki de senin üstüne yoğunlaşabilir.

PETER FACİNELLİ: Bence de. Bence de. Onunla tekrar Disneyland’da karşılaşmalıyım.

Ve senin aynı zamanda Showtime’da bir serin var.

PETER FACİNELLİ: Evet Showtime serimizin adı da Hemşire Jackie. Başrolde Edie Falco oynuyor.

Hep aynı rolleri mi oynuyorsun?

PETER FACİNELLİ: Sanırım. Bu kez insanları ısırmıyorum. Ama bir çeşit ne zaman endişelense göğüslere saldırma sorunum var. Sanki bir tür alaycılık…

Bu gerçek mi?

PETER FACİNELLİ: Bilmiyorum. Bu sadece gösteride. Bir tür bir hemşirenin gözünden hastaneye çılgınca bakmak gibi bir şey. Ve ben o kadının bir türlü uzak duramadığı bir doktoru oynuyorum.

Yani o göğüslere saldırıyorsun?

PETER FACİNELLİ: Evet saldırıyorum. Aslında komik. Dram komedi karışımı bir şey, yani güzel zaman geçireceğiz.

Hastalarınızın göğüslerinize saldırıyor musunuz?

PETER FACİNELLİ: Saldırmamaya çalışıyorum. Hayır, ama biliyor musunuz? Bir doktor olarak, onlar beni endişelendirmiyor. Edie’nin tavırları beni daima endişelendiriyor. Bu yüzden bir çok saldırı oluyor.

Bunu görmek için bekleyemeyeceğim.

PETER FACİNELLİ: Haziran’da gösterime girecek. Eğer benim Edie Falco’nun göğüslerine saldırmamı izlemek istiyorsan, radyonu ayarla.

Çünkü Yeni ay’da hiç göğüs saldırısı yok.

PETER FACİNELLİ: O bir aile filmi.

Stephenie’nin kitaplarını okudun mu?

PETER FACİNELLİ: Tabi ki, dördünü de okudum.

İlk filmi çekmeden önce?

PETER FACİNELLİ: Hayır. İlk üçünü çekimlerden önce okudum. O zaman daha dördüncü yazılmamıştı. Çıktığında onu da okudum. Ben en çok dördüncü ile ilgileniyorum çünkü o hamile ve ben doktorum. Ama her doğum yaptıran doktor gibi, ne zamanki sonunda bebeği doğuracakken, orada olamıyorum. Golf oynamak ya da ailece bir şeyler yapmak için gidiyorlar. Hepsi bana “Orada olacağım.” diyorlar ama hiçbiri olmuyor.

Hiç Twilight hayranınız var mı?

PETER FACİNELLİ: Bilmiyorum. Onlar büyülenmiş gibiler. Onları seviyorum. Tek tek hepsini seviyorum. Onlar sahip olabileceğiniz en iyi hayranlar. Çok sadıklar. İnsanlarla beraber uzun çekim gecelerinde sette kamp falan kuruyoruz.

Gerçekten mi?

PETER FACİNELLİ: Evet, evet. İnsanlar gerçekten de uyku tulumunun içindeymiş gibi. Bütün gece çekim yapıyoruz – gece çekimlerinde – çünkü vampirler gece çekim yaparlar. Ve sonra çıktığımızda saat sabahın 5’i oluyor ve biz uyku tulumuna dönüyoruz.

Peki bu kez yönetmen olarak Chris Weitz’le çalışmak nasıl?

PETER FACİNELLİ: Fevkalade. Biliyorsunuz, ikinciye birlikte olmak daha kolay oluyor. Sanki paranın ağırlığı daha azalmış gibi hissettiriyor. Atmosfer daha ılımlı oluyor. Bence bu çok güzel olacak. Bu sanki başka bir bakış açısına sahip olmak gibi, siz de iki film arasındaki farkı göreceksiniz. Üçüncü filmin yönetmeni de yeni duyuruldu.

David Slade?

PETER FACİNELLİ: Evet. Bana hiç kimse bir şey söylemedi. Kendim bulmak zorunda kaldım. Kimse söylemedi. Bana bazı isimlerle çalışılmayacağını söylediler ve ben de onun bu kişilerden biri olduğunu öğrendim. Şimdi ise resmi olarak biliyorum, tabi beni resmi açıklama konusunda da kandırmaya çalışmadılarsa.

Hayır. Summit bunu açıkladı.

PETER FACİNELLİ: Peki, bu harika.
https://twilighturk.yetkin-forum.com

Peter Facinelli Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Peter Facinelli ve Eşi
» Peter Facinelli
» Peter Facinelli ve aiLesi
» Peter Facinelli ve Kızları
» Peter Facinelli - The Dawn of Twiliqht