Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinsonun bilinmeyenleri!!!

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Robert Pattinsonun bilinmeyenleri!!! Empty
MesajKonu: Robert Pattinsonun bilinmeyenleri!!!   Robert Pattinsonun bilinmeyenleri!!! EmptySalı Mart 09, 2010 10:49 pm

* ''Kızlarla sohbet etmeye çalışıyorum,ama bana öyle bir bakıyorlarki bunu yapamıyorum.Sanki bana o bir aktör herkesle çıkıyordur der gibi bakıyorlar oysa çok yanılıyorlar.''
* ''Birilerinin gelip benden imza istemesi hala bana çok garip geliyor.Geçenlerde 30 yaşkarında bir grup erkek yanıma geldi vr benimle fotoğraf çektirmek istediklerini söylediler.Çok gururlandım,ama aynı zamanda ne yapacağımı bilemedim.Elimi kolumu nereye koyacağımı sasırdım ve bir kaç kez onlara çarpttım''
* ''Tüm hayatım boyunca piyano çaldım.Sanırım başladığımda 3 yada 4 yaşındaydım.Sonra beş yaşındayken gitar çalmaya başladım.Şu an londrada bir müzik grubum var ve fırsat buldukça onlarla çalışmaya devam ediyorum''
* En sevdiğim yiyecek kesinlile hamburger.
* ''Bir wampiri canlandırmayı çok seviyorum.Çünkü wampir hem çok yakışıklı hemde çok tehlikeli görünebiliyor buda onu karizmatik yapıyor.''
* ''Gerçek hayatta özel güçlerim olsaydı zamanı durdurmayı isterdim''
https://twilighturk.yetkin-forum.com

Robert Pattinsonun bilinmeyenleri!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» new moon bilinmeyenleri
» Ashleyden Kellanın bilinmeyenleri!
» Robert Twitledi!
» Robert'ın Ailesi
» robert pattinson ve türkiye