Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Chris Weitz Eclipse'deki Uyku Tulumu Sahnesinin Ateşli Olacağını Söylüyor

2 posters
YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Chris Weitz Eclipse'deki Uyku Tulumu Sahnesinin Ateşli Olacağını Söylüyor Empty
MesajKonu: Chris Weitz Eclipse'deki Uyku Tulumu Sahnesinin Ateşli Olacağını Söylüyor   Chris Weitz Eclipse'deki Uyku Tulumu Sahnesinin Ateşli Olacağını Söylüyor EmptyÇarş. Mart 10, 2010 2:19 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

New moon'u yöneten chris weitz eclipse'in senaryosunu okuduğunu ve özellikle bir sahnenin çok yakıcı olacağını söyledi.

"söylemek zorundayım, uyku tulumu sahnesini dört gözle bekliyorum" diyor chris people magazine Weitz ayrıca edward'ın vampir ailesi carlisle ve esme'ninde dişlerini aksiyona geçirmelerini görmek için sabırsızlanıyor.
"elizabeth ve peter'ın insanların kafalarını koparırken görmek için özel bir ilgim var. "diyor ve gülüyor "onların ne kadar alaycı ve enfes olduklarını bilerek, onları ultra-şiddetli görmek gerçekten çok ilginç olacak"
Chris ayrıca oscar ödüllerine aday olan anna içinde dstek vermiş." onun için oy kullandım elbette çünkü o benim dostum."
https://twilighturk.yetkin-forum.com
bengi_renesmee
İnsan
İnsan
bengi_renesmee

Chris Weitz Eclipse'deki Uyku Tulumu Sahnesinin Ateşli Olacağını Söylüyor Empty
MesajKonu: Geri: Chris Weitz Eclipse'deki Uyku Tulumu Sahnesinin Ateşli Olacağını Söylüyor   Chris Weitz Eclipse'deki Uyku Tulumu Sahnesinin Ateşli Olacağını Söylüyor EmptyCuma Mart 12, 2010 9:33 pm

bir şey sorcam bu adam sapık mı??

Chris Weitz Eclipse'deki Uyku Tulumu Sahnesinin Ateşli Olacağını Söylüyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chris Weitz New Moon'da ki En Büyük Pişmanlığını Açıkladı *
» kellan rob'un kızları nasıl etkilediğini söylüyor :D
» birisi fragmanı izlemiş ve bunları söylüyor:D