Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Elena ve Bella Polemiği

2 posters
YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Elena ve Bella Polemiği Empty
MesajKonu: Elena ve Bella Polemiği   Elena ve Bella Polemiği EmptyÇarş. Mart 10, 2010 2:20 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Seventeen Dergisinin Nisan sayısında, Vampire Günlükler yıldızlı Nina Dobrev (aka Elena Gilbert) Twilight Saga dan Bella için Vampire Günlüklerindeki karakteri karşılaştırıldığında :
"Bu Elena, arkadaşları ve ailesinin daha duyarlı düşünmek için onun etrafınca herkes ve herkese yararlı, en iyi çıkarlarını hep dışarıda arıyorum. Ama Bella yansıtır ve sevginin koşulsuz olarak Tabi, kör aşık, kızların gerçekten bazen deneyimi yok. Sevdikleri biriyle Sonbahar ve bir kişi için her şeyi yapacağız. Ben Elena gibi düşünüyorum ama bende Bellada biraz var.Sevdiğim biriyle yaşıyor olmak ve gerçekten benim için önemli konu.Bu kesinlikle onları ilgiledirir ama aynı zamanda, Ben uzak bir ilişki için her şeyi atmak değildir!Gidişi içinse hala arkadaşlarım var ve hala bende her şeye karşı bir farkındalık var. "
https://twilighturk.yetkin-forum.com
bengi_renesmee
İnsan
İnsan
bengi_renesmee

Elena ve Bella Polemiği Empty
MesajKonu: Geri: Elena ve Bella Polemiği   Elena ve Bella Polemiği EmptyCuma Mart 12, 2010 9:32 pm

no comment Very Happy

Elena ve Bella Polemiği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» elena ve bella polemiği !!
» Bella'nın Mücevherleri
» Bella'ya dönüşüm başladı
» Emily Browning neden Bella rolünü almadı?
» Bella'nın Elindeki Yüzüğü Farkettiniz Mi?