Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kellan Lutz/ Röportaj

YazarMesaj
izeL.
Prenses
Prenses
izeL.

Kellan Lutz/ Röportaj Empty
MesajKonu: Kellan Lutz/ Röportaj   Kellan Lutz/ Röportaj EmptyÇarş. Mart 10, 2010 7:14 pm

*Karakterin Emmett genelde en komik repliklerin sahibi olan rahat, sevecen ağabey tipi olarak biliniyor ama diğer yandan zaman zaman göz korkutucu olabilen tehlikeli bir yanı da var. Sen onun hangi yönünü canlandırmaktan daha çok zevk alıyorsun?

Kellan: Rahat, eğlenceli, sevecen ağabey tarafını daha çok seviyorum, ama Emmett’i koruyucu moda geçirmek de çok kolay oluyor. Bir kez onun ters tarafına denk gelirseniz, arkanızı kollasanız iyi edersiniz.(çok korktum şuan) Very Happy Benim doğamda agresiflik yok, ama ben de sevdiklerimi ne pahasına olursa olsun koruyacağıma inanıyorum. Emmett’i canlandırmaktan gerçekten keyif alıyorum, Bella ile şakacı bir ilişkisi var ve ailesi daima ilk geliyor.

*Sadece ilk üç film için sözleşmeli olduğunu biliyorum. Eğer serinin son kitabı Breaking Dawn’ın filmini yapmaya karar verirlerse, projeye dahil olur musun?

Kellan:Breaking Dawn’ı beyaz perdeye getirmek için geri döneceğimizi umut ediyorum. Emmett’in o kitapta o kadar çok komik anları ve replikleri var ki, o anları filmde hayata geçirme şansına sahip olmak için ancak dua edebilirim. En iyisi hepimiz bunu dileyip bekleyelim(dua edelim) Very Happy

*Geçmişte modellik yapmışlığın da var. O yolda devam etmeyi hala düşünüyor musun, yoksa oyunculuğu daha mı çok sevdin?

Kellan: Kendimi kamera aracılığıyla ifade etmekten çok hoşlanıyorum. Modellik benim için oyunculuğa bir kapı açtı ve yıllardır modellik yapmıyorum. Oyunculuğa büyük bir tutkuyla bağlıyım ve yaşlanıp, saçım beyazlayana kadar devam edebilmeyi umuyorum.

Kellan Lutz/ Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kellan lutz'dan özel röportaj
» Kellan Lutz
» kellan Lutz ve yaramazlığı
» Kellan Lutz: “Poz Vermekte Zorlanmadım.
» Kellan Lutz: “Poz Vermekte Zorlanmadım.”