Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ashley alice cullen'ı seviyor :D bizim kadar sevemez

YazarMesaj
alice*
Gold Üye
Gold Üye
alice*

ashley alice cullen'ı seviyor :D bizim kadar sevemez Empty
MesajKonu: ashley alice cullen'ı seviyor :D bizim kadar sevemez   ashley alice cullen'ı seviyor :D bizim kadar sevemez EmptyCuma Mart 12, 2010 8:23 pm

Ashley Grene Fransız Twilight sitesine imkansız cazibe, Twilight, Alice Cullen ve hızlı savaşçılığı üzerine eşsiz bir röportaj verdi.

Karakteri,Alice Cullen üzerine;
“Onu seviyorum. Aslında Bella seçmelerine gitmiştim ve onlar bana Alice’in bölümünü verdiler. Karakteri cok sevdim, gercekten şanslıydım. Bence o cok sevimli ve güzel. Gelecegi görüyorum ve o şirin ve mutlu. Bence herkes Alice’i seviyor bu yüzden rolü aldığıma cok mutluyum.”

Team Jacob,Team Edward hangisini sectigi üzerine;
“Ah, biliyorsunuz Team Jacob’taydım Taylor’ın devam edip etmeyecegine karar verdikleri sürecte, ama Edward’da kardeşim. İkisini de çok seviyorum, bu yüzden Team Switzerland'da olacagıma inanıyorum.”

Twilight’ta en sevdigi sahne üzerine;
“Çekimi en zahmetli sahnelerden biri beyzbol sahnesiydi, cünkü cekimler dışarıdaydı ve hava dondurucu derecede soguktu. Çekimler zaman aldı ama tamamlandıktan sonra fark ettim ki en sevdigim sahne bu.”

Oynamak isteyecegi karakter üzerine;
“Her rolü oynamak istiyorum, gerçekten oynarım.Bir zaman dilimi yaratmak istiyorum, gerçekten bir aksiyon filminde oynamak istiyorum. Aksiyon kahramanı olunan cok film yok etrafta, bu gercekten güzel olurdu.”

ashley alice cullen'ı seviyor :D bizim kadar sevemez
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Greene (Alice Cullen)
» Alice'i gıcık etmenin 10 yolu
» Alice Cullen İn Dublörü Erkekmiş
» Tyler'in En Az Edward Kadar Sevilebilir olduğunu Gösterir 5 Neden!
» RengaRenk Ashley (: