Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robert baba olmaya hazır

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Robert baba olmaya hazır Empty
MesajKonu: Robert baba olmaya hazır   Robert baba olmaya hazır EmptyPaz Mart 07, 2010 8:19 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

robert aile kurma fikrine 5 sene önce babası ve ablalarının annesini hamile sanmasını sağlayıp onu kandırdıktan sonra hassas bakıyor . erkek kardeş fikri onu heyecanlandırmıştı ta ki hamilelik anonsunun nisan bir şakası çıkmasına kadar. pattinson o andan beri baba yada abi olma fikrine hevesli bakıyor.

"Bir erkek kardeş fikrinden her zaman hoşlandım .Ailem beni 5 sene önce oyuna getirdi ,annemin hamile olduğunu söylediler .bunun 1 nisan şakası olduğunu farketmemiştim.!! Bütün günü abi olacağım heyecanıyla geçirdim ve tüm arkadaşlarıma söyledim ,bu hayatım boyunca başıma gelmiş en iyi şeydi 3 günümü buna inanarak geçirdim!!

ve remember me'de abi rolünü oynamak babalık hayallerini ateşlemiş. "Bu filmde çalıştıktan sonra ,ne zaman abilik rolü görsem yada çocuklarımın olduğu bir rol ..sadece bu fikri seviyorum .sanırım çocuk sahibi olmayı istemeye başlıyorum. bu çok garip "
https://twilighturk.yetkin-forum.com

Robert baba olmaya hazır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» robert'ımz baba olmaya hazrmıs :D
» Süper Baba PETER..
» Robert Evine Ulaştı..
» Jakson Son Filmde Olmaya Bilir
» Robert'la kısa bir röportaj..