Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Twilight'ın Parlayan Yıldızı Ashley Green

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Twilight'ın Parlayan Yıldızı Ashley Green Empty
MesajKonu: Twilight'ın Parlayan Yıldızı Ashley Green   Twilight'ın Parlayan Yıldızı Ashley Green EmptyPtsi Mart 08, 2010 11:51 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bize Twilight filmi New Moon'dan bahsedermisin?
Benim için eğlenceliydi çünkü Alice karakteri için daha derin kapsamlıydı. Edward ve Bella'nın aşk hikayesinin pişmanlık kısmıyla ilgiliydi.Edward Bella'yı terkediyor, böylece o bir çeşit depresyona giriyor ve Jacob'la yakınlaşıyor, ve şehirle ilgili bir kaç çılgınca şeyi keşfediyor. Şiddetli çekimlerimiz oldu. Italya'ya gitmemiz gerekti, ki bu harikaydı. Bir kaçımızın İtalya'ya gitmesi gerekiyordu, ve bende içindeydim. Daha önceki filmde yakınlaştığımız insanlarla gittik, yani tekrar toplanmış gibi olduk. Chris Weitz yönetti, ve o inanılmazdı. Setin çok sakin ve çok rahat olduğunu düşünüyorum, ve herşey planlanmış gibi görünüyordu, böylece bizde çıldırmayacak ve stres olmayacaktık.Filmi bitmiş bir şekilde görmek için sabırsızlanıyorum. İyi iş olacağına eminim.

Twilight ekibiyle tekrar buluşmak nasıldı?
İkinci için geri dönmek çok güzeldi çünkü zaten ilişkimizi kurmuştuk ve böylece üstüne eklememiz gerekti.Birkaç kişiyle çok yakın olduğumu hissediyordum, ve ikincide bir kaç kişiyle daha yakınlaştım, yani çok eğlenceli oldu.

Alice olma sürecin nasıldı? Önceden kitapla tanışıyormuydun?
Çok uzun ve sıkıcı bir süreçti. Kitapları okumamıştım, ama sonradan okudum çünkü senaryo vermeyeceklerdi. Menajerim seçmelere gidip iyi bir iş çıkarmamı ve herşeyi berbat etmememi istedi çünkü rol dağıtımı yönetmenleri çok titizlerdi.Böylece ben, 'Nasıl iyi bir iş çıkarabilirm ki? Ne oynamam gerektiğini bile bilmiyorum!' Aslında ben Bella için seçmelere katılmıştım, çünkü ilk kitabı okuduğumda aşık olmuştum. Böylece gittim ve seçmelere katıldım daha sonra beni aradılar ve,"Hayır, sen Bella için doğru olan değilsin." dediler. Sarsılmıştım, daha sonra Alice için tekrar katıldım. Bunun üzerinde daha çok çalıştım - bu seçmelere katılmadan önce bir kaç gün tek yaptığım şeydi. Rolü kapana kadar yaklaşık beş kere gitmişimdir - daha sonra Noel için eve gittim ve yapabileceğim tek şey beklemekti. Yine rolü alamadığımı düşünmüştüm, ve Alice olduğumu söyleyen arama geldi, çıldırdım, babamı ve annemi aradım.

Bu işin içine girerken bu kadar çok hayranının olucağı hakkında düşüncelerin varmıydı? Yaptığın işi teslim etmekle ilgili hiç baskı hissettin mi?
Evet çünkü bu büyük parçası olduğum ilk film ve stüdyo olayıydı - gergindim. Sanırım diğer ekibin hepsinden daha gergindim çünkü benim için ilkti. Kesinlikle gittikçe büyüyen ve değişik hallere giren bir gerginlik. Büyük ihtimalle vizyona gireceğini biliyorduk çünkü bir sürü insan kitabı seviyordu, ve filmi çekerken sadece vizyona girmeyeceğini farkettik, iyi bir iş olma yolundaydı. Film ilerledi ve daha çok ilerledi.Bu inanılmazdı.

Daha çok erkek hayranların mı var, yoksa kız hayranların mı?
Kesinlikle kızlar daha çok. Erkekde oluyor - kızlara alıştım, erkeklerde biraz afallıyorum sanırım. Ama bazıları gerçekten çok tatlı.

İnsanların tanındığın için sana gelip birşeyler söylemesinden rahatsız oluyormusun? Bu hayranların hep merak ettiği birşey.
Önceleri, bu sadece bir yada iki kişiydi ve bana gelmelerini severdim çünkü bunun çok tatlı olduğunu düşünüyorum. Selam veriyorlar ve daha sonra nerede kaldıysam işime devam ediyorum ve bu onların öylece durup sürekli bakmasından daha iyi çünkü o zaman izlendiğini hissediyorsun ve rahatsız oluyorsun. Ama gittikçe daha çok insan oluyor, yani bilmiyorum. Eğer herkes gelip selam vermek isterse... Sanırım bunu onlara bırakacağım. Şimdilik iyi gidiyor. Bu süreci berbat etmeyeceğim.

Robert Pattinson çılgınlığı hakkında ne düşünüyorsun?Sanki bu kıyamet onu tehlikeli durumlara sokmaya başladı. Sen bu konu hakkında ne düşünüyorsun?
Robert için üzücü! Zor birşey çünkü biz hayranlarımızı inanılmaz çok seviyoruz ve o da, onlar olduğumuz yere gelmemizi sağladılar ve bunun için minnettar olmalıyız.Onu alkışlıyorum - hayranlarla karşılaştığında bir süreç olur ve ilk önce bir kişi,sonra iki ve daha sonra beş. Yani en iyi şekilde olmalıyız. Ama o 25.000 çığlık atan kızla karşı karşıya, kesinlikle idare edebildiğini düşünüyorum.Onu çok seviyorlar ve incitmek istemediklerini biliyorum, ama insanlar bir çok kişinin hücumla gelmesinin bazı durumlarda tehlikeli olabildiğini farkedemiyorlar.

Şimdi kamunun gözü önünde olduğuna göre, insanların özel hayatın hakkında sürekli spekülasyon yapmalarıyla nasıl başa çıkıyorsun?
Biraz gülünç çünkü insanların kiminle öğle yemeği yediğim hakkındaki entrikaları şaşırtıcı. Benim görüşüm: Eğer gerçekten çok değer verdiğim biriyle bir ilişki içerisinde olsaydım, benim hakkındaki spekülasyonlara sinirlenirdim çünkü karşımdaki onu okuyacak. Bu henüz karşılaşmadığım bir sahne çünkü bir ilişkim yok, ama bunu bekliyorum - o zaman eminimki nefret edeceğim. Alışmam gereken birşey olacak, sanırım. Bu, bu işin bir parçası. Bu günümüzdeki benden bir örnek gibi - "Şimdi Twilight rüzgarına katılacaksın." Hayranlar yaptığımız herşeyi kucaklıyor, yani eğer biriyle bir ilişkiye başlarsam, sanırım onuda kucaklayacaklardır.

Twilight'ın diğer oyuncularıyla nasıl gidiyor? Sette daha yakın olduğun biri var mı?
Kellan (Lutz) ile çok yakınız. Farklı insanlarla farklı ilişkilerim oluyor - ve bu çok güzel, herşeyin en iyisini tercih ediyorum. Rachelle (Lefevre) ve ben hayatın lezzetini alıyoruz. O ve ben gidip bir bardak şarap içebilir ve gevşeyebiliriz , beraber çalışlıyoruz ve bunun gibi bir çok şey, böylece o ve benim böyle bir ilişkimiz var - bence ikimizde uysal, eğlenceli insanlarız.Kristen (Stewart) ile yeni yakınlaşmaya başladık. İlk filmde, arkadaştık, ama programımız sayesinde hiç bir zaman aynı anda aynı yerde olmadık. Böylece ikincide yeni kişiler dahil edildikçe, daha samimi olduk. İşimizin ilk yada ikinci haftasından sonra, ben,Kristen,Rob ve Taylor (Lautner)'dık, bir süre için Rachelle'da bizimleydi. Taylor çok çok tatlı ve Jackson (Rathbone), bayılıyorum. Hepsini çok seviyorum. Harikalar.

Başka bir film projesinde yer almak üzereyken her zaman Alice Cullen olarak anılmaktan endişeleniyormusun? Ne tarz yeni projelerde çalışmayı umuyorsun?
Belki Kristen ve Rob bir parça Twilight'ın gölgesini arkalarında taşıyacaklar, ama alice bir vampir, evet, ama onun bir insan kalbi var. O çok sevimli ve hoş biri, en yakın arkadaş gibi, yani bunun bana diğer filmlerde yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Hayranların zaten beni ve Alice'i sevdiğini düşünüyorum.Bu bir iyi yön. Eğer hep ateşli,aptal fıstık'ı oynasaydım belki o zaman bunun gölgesini taşırdım. Filmlerimi seçme hakkım var, ki umarım akıllıca seçerim ve hayranları rahatsız edicek şeylerden uzak olur. Aksiyon filmi yapmak istiyorum, zaten Twilight'ta biraz aksiyon var, ve bunu yaptığımda işi ele aldım ve çok sevdim.

Kitaplardan baz alınan diğer filmlere baktığımzda, Harry Potter gibi, devam eden ve seri olan filmlerde - bu tamamen üstlendiğiniz bir durum mu?
Evet.Harry Potter'ın devam ettiğini biliyorum - hala devam ediyor - çok uzun bir zamandır. O çocuklar resmen filmle büyüdüler. Ama biz büyüyemeyiz. Bu büyük fark.Filmleri bitirmek zorundayız.İkinci filmi çektik ve üçüncüye geçmek üzereyiz. Dördüncü hakkında henüz emin değilim - ama onuda zamanında bitireceğimizi varsayıyorum. Biz filmi çekiyoruz, daha sonra onlar nasıl yayınlamak istiyorlarsa, bu onların takdirine kalmış. En azından arkamızda bir süre için Twilight gücü var, çekimler en kısa zamanda bitecektir. Böylesi en iyisi olacak çünkü o arada başka bir film çekebiliriz. Buda sanırım Twilight'ın diğer bir iyi yönü - genelde insanların başka bir film çekmeye zamanı olmaz, yada izni olmaz, ama onlar arada başka filmler çekmemize izin veriyorlar.

Çekimlerde olmadığın zaman, eğlenmek için ne yaparsın?
Kesinlikle evde eğlenmeye çalışırım. Aileme fırlarım, ve Floridada yanına fırlayacağım bir kaç arkadaşım var, L.A'da 1-2 yakın arkadaşım var. Arkadaşlarımla gezmeyi ve onlarla zaman geçirmeye çalışırım - Normal yaşam tarzını yaşamaya çalışırım.

Ideal cumartesi gecen nasıl olur?
ben ve arkadaşlarım oyun gecelerini çok severiz.Bir kaç tane oyun alırız, bazen sipariş veririz yada biraz peynir ve kraker gibi şeyler alırız, yada akşam yemeği hazırlarız, oyun oynar ve takılırız.
https://twilighturk.yetkin-forum.com

Twilight'ın Parlayan Yıldızı Ashley Green
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Green ve yanındaki arkadaşı
» RengaRenk Ashley (:
» Ashley'nin ayakkabıLarı :))))
» makyajsız AshLey !
» sportf ashley