Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson, Breaking Dawn (Şafak Vakti) Hakkında Konuştu !

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Robert Pattinson, Breaking Dawn (Şafak Vakti) Hakkında Konuştu ! Empty
MesajKonu: Robert Pattinson, Breaking Dawn (Şafak Vakti) Hakkında Konuştu !   Robert Pattinson, Breaking Dawn (Şafak Vakti) Hakkında Konuştu ! EmptyPtsi Mart 08, 2010 12:02 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Breaking Dawn (Şafak Vakti)� �The Twilight Saga (Alacakaranlık Efsanesi)� serisindeki en uzun kitaptı, ama Robert Pattinson bu kitabın film uyarlamasının uzun tek bir film mi, yoksa iki film halinde mi çekilmesini �gerçekten hiç umursamıyor�.

�Eğer tek bir senaryo yapabilirlerse� Değişir. İlk filmin nerede biteceği ve ikincisinin nerede başlayacağını bilmiyorum. Demek istediğim, ne şekilde olursa olsun, yapılacak pek çok film var ve insanlar bunları sevecekler,� diyor filmde Edward Cullen�ı canlandıran 23 yaşındaki İngiliz aktör.
Pattinson, bu yorumları 12 Mart�ta sinemalarda gösterime girecek olan başrollerini Emilie de Ravin ile birlikte paylaştığı yeni filmi �Remember Me (Beni Hatırla)�nın tanıtımını yaptığı röportajda HitFix�e yaptı.
Daha önce söylediği gibi, �Twilight� rol arkadaşı Kristen Stewart, �hikâye iki filmi garantiliyor. Ama bu tek film ile de anlatılabilir. Duruma göre değişir.� şeklinde bir açıklama yapmıştı. Ayrıca HitFix ile yaptığı bir video söyleşide �Breaking Dawn�nı 3-boyutlu çekmenin kötü bir fikir olmadığını söylemişti.
Pattinson sadece gelecek filmleri hakkında değil, ayrıca kaçırdığı filmler hakkında da konuştu. Ona şimdiye kadar hiç yapamayacağı korkusu ile geri çevirdiği bir senaryo veya rol olup olmadığını sorduğumuzda, Robert Akademi Ödüllü �There Will Be Blood� filminin her zaman en büyük pişmanlığı olacağını söylüyor.
�Senaryoyu okuduğumu ve onun okuduğum en iyi senaryo olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum. Ama yapamadım. Ve sonra da çok sinirlendim. Seçmelere gidecektim, ama yok ben yapamam oldum� diyerek gülüyor. �Ayrıca �The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford� (Korkak Robert Ford�un Jesse James Suikastı) filmi � o da diğer pişmanlığımdır. Neden bu şeylerde korktuğumu bilmiyorum. Bir daha asla böyle davranmayacağım.�
Neyse ki Robert şanslı, en azından önünde, şu an çekimleri devam eden �Bel Ami� ve 30 Haziran�da vizyona girecek olan �The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma)� gibi onu meşgul edecek bir takım projeleri var.
https://twilighturk.yetkin-forum.com

Robert Pattinson, Breaking Dawn (Şafak Vakti) Hakkında Konuştu !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson, Breaking Dawn (Şafak Vakti) Hakkında Konuştu !
» Breaking Dawn-Şafak Vakti Türkçe Çeviri Bölüm 15 ((Tik Tak Tik Tak Tik Tak)
» Breaking Dawn-Şafak Vakti Türkçe Çeviri Önsöz
» Breaking Dawn-Şafak Vakti Türkçe Çeviri Bölüm 14 (Malum)
» Breaking Dawn-Şafak Vakti Türkçe Çeviri Bölüm 1(Nişan)