Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Stephenie Meyer’dan Mektup Var!

YazarMesaj
izeL.
Prenses
Prenses
izeL.

Stephenie Meyer’dan Mektup Var! Empty
MesajKonu: Stephenie Meyer’dan Mektup Var!   Stephenie Meyer’dan Mektup Var! EmptyPaz Mart 07, 2010 9:37 pm

Selam millet,

Etrafta dönen birçok üzücü haber ve spekülasyon varken, neler olup bittiğini bilmeniz gerektiğine karar verdim.

Öncelikle, sizler gibi bende, Catherine’in, Yeni Ay deneyimine bizlerle devam edememesinden dolayı üzüntü duyuyorum. Onu özleyeceğim. Sadece yaratıcı yönetmenliğini değil, arkadaşlığını da özleyeceğim. Açık görüşlülüğü ve güvenilirliği ile Alacakaranlık’ta harika bir iş çıkardı. Açıkçası serinin tüm filmlerini onun çevireceğini umuyordum.

Ve o giderken, bizi eli boş bırakmadı. Hala, onun kurduğu harika oyuncu kadrosuna ve yarattığı görsel dünyaya sahibiz.

Summit Filmcilik, Yeni Ay için yeni bir yönetmen bulmayı ilk önceliklerinden biri haline getirdi. Amerikan Pastası, Bir Erkek Hakkında ve Altın Pusula’nın yönetmeni olan Chris Weitz ile görüştüler ve sonunda onu kadroya dahil ettiler. Onun, Twilight dünyamıza dahil olduğunu bildirmekten çok memnunum. Chris’le konuşma şansı buldum. Hikaye konusunda çok heyecanlı olduğunu ve filmi, kitaba olabildiğince yakın bir hale getirmek konusunda oldukça hevesli olduğunu söyleyebilirim. Tabii ki sizlerden, yani fanlardan haberdar ve hepinizi mutlu etmek istiyor. (Yani meşale ve yabalarla üzerine yürümenize gerek kalmayacak.)

Chris’le çalışacağım için çok heyecanlıyım. Onun birçok konuyu masaya oturtacağını düşünüyorum. Aynı, yönettiği ve benim her zaman favori filmlerimden biri olan Bir Erkek Hakkında’da yaptığı gibi senaryoya da katkıda bulunacağını düşünüyorum. Onun, Yeni Ay için planlarını en kısa zamanda öğrenmek için sabırsızlanıyorum.

Ayrıca Chris’in sizler için bir mektubu var. Eğer mektubuna şöyle bir göz atarsanız, onun siz fanlarla bağ kurmak için ne kadar hevesli olduğunu fark edeceksiniz.

Stephenie Meyer’dan Mektup Var!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Stephenie Meyer
» 5 Soruda Stephenie Meyer ~
» Stephenie Meyer Büyüsü
» Stephenie Morgan Meyer
» Stephenie Meyer in Breaking Down Röportajı