Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cullen Ailesinin Son Ferdi Jazz

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Cullen Ailesinin Son Ferdi Jazz Empty
MesajKonu: Cullen Ailesinin Son Ferdi Jazz   Cullen Ailesinin Son Ferdi Jazz EmptyPtsi Mart 08, 2010 9:42 pm

Adı Soyadı:Monroe Jackson Rathbone
Doğum Tarihi\yeri:21 Aralık 1984\Singapur
Boyu:173
Lakabı:Jay
Ailesi:3 kız kardesi olduğu bilgisi haricinde ailesiyle ilgili bir bilgi yok.
Okulu:Michigan'da özel bir sanat okulu olan Interlochen Akademi'de eğitim aldı.
Yaşadığı Yer: Bugüne kadar Londra,Connecticut,Endonezya ve Kaliforniya'da yaşayan Jackson,halen Teksas'ta ikamet ediyor.
Özellikleri:Renk körü,bir dövmesi var.Daha önce dilinde ve kulağında piercing vardı;ancak ikisini de çıkartmış.
Arkadaşları: Twilight'taki rol arkadaşı Ashley Greene,aktör Ben Graupner ve Alex Boyd.Ben ve Alex ile farklı tarihlerde ev arkadaşıydı.
Hayran Olduğu Sanatçılar:Robert Johnson,Spenceer Bell,Lou Reed,The Kinks,Tom Waits,Man Man,David Bowie,Frank Sinatra,Dean Martin,Sammy Davis,The Stevedores ve Tv on The Radio.
İdolü:Jack Nicholson
Kahramanı:Johnny Depp
Tiyatro Oyunları:A Midsummer's Night Dream,Macbeth,Les Miserables,Grease,Jesus Christ Superstar ve The lion,witch and wardrobe.
Filmleri:Pray for morning,river's end,big stan,senior skip day,twilight,new moon.
Yer Aldığı Diziler:Close To home,The o.c.,beutiful people,the war at home,the cleaner.
Gelecek Projeleri:Hurt,Daze:Vol.Too(sic) NonSeNse,Dread,S.darko,The Last Airbender,Eclipse.
Favori Filmleri:Seven Samurai,dead man,the five obstructions.
Tuttuğu Takım:Dallas Cowboys
Sahip Olduğu Hayvanlar:Dean adında bir kedisi var.
İlgilendigi Spor Dalları:Basketboldan futbola,beyzboldan Amerikan futboluna kadar birçok spor dalıyla ilgileniyor.
Çaldığı Enstrümanlar:Armonika ve gitar.
Müzik Çalışamaları:Ben Graupner ile 100 Monkeys grubunun üyesi.
Fobileri:Örümcekler
Aktörlük Haricinde:Zaman buldukça müzikle ilgileniyor.Şarkı yazıyor,besteliyor ve kaydediyor.
Sevdiğimiz Sözü:Televizyon ve sinemada kariyer yapmadan önce duygularımı en rahat şarkı yazarak ifade ediyordum.Bu,duyguları açıklamak için en iyi yöntem.

Ayrıca,
* Micheal Jackson'ın "Thriller"ını bir klasik olarak değerlendiriyor.
* Gitarına güzel bir Güneyli ismi olduğunu düşündüğü Annabella adını takmış.
* Şöhretin oyunculuktan sonra geldiğine inanıyor.
* Hugh Grant'in gençliğine benzetiliyor.
* Twilight'taki rolü için sol elle beyzbol oynamayı öğrendi.
https://twilighturk.yetkin-forum.com

Cullen Ailesinin Son Ferdi Jazz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Which Cullen do you like at most ? Why?
» Esme Cullen
» Emmet Cullen
» Edward Cullen
» Carlisle Cullen