Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Süper Baba PETER..

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Süper Baba PETER.. Empty
MesajKonu: Süper Baba PETER..   Süper Baba PETER.. EmptySalı Mart 09, 2010 2:21 am

Peter Facinelli öncelikli görevlerini yapmak amacıyla,babacan tavırları ile Los Angeles’da cumartesi günü(ekim 17) öğlenden sonra dışarıdaydı.

Aktör Carlisle Cullen en büyük kızı Luca Bela ile futbol oynadı,diğer iki küçük kızını da unutmadı, Lola Ray ve Fiona Eve’ylede vakit geçirdi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Son promosyon için Los Angeles’da bulunan Facinelli gelecek hakkında konuştu(bunun gibi bişey dio (: ) “Yeni Ay filmi Alacakaranlık’a oranla daha hareketli olacak. Yeni Ay çalışmasından sonra Tutulma var ve ben heyecanlıyım.Çünkü böyle bir çalışmanın parçası olmak,Carlise rolünü oynamak eğlenceli.Ve ben vampir kavgalarının heyecan verici olduğunu düşünüyorum”

Kendi rolünü canlandırmakta olan Peter:”Ben bir aktör olarak önce kitabı okur,sonra tekrar okur,ve tekrar okuduktan sonra senaryoyu okurum.Bu beni odaklar.İlk filmi izlediğimde kitaptan farklı olduğunu anladım.Sadece kendi içinde tam bir varlık olan bir film gibi gördüm.Hiçbir şey zihnimde olması gereken filmden dışarı çıkmamıştı"(yani filmin tam istediği gibi olduğunu anlatmaya çalışıyo)
https://twilighturk.yetkin-forum.com

Süper Baba PETER..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baba rolünde nasıldı?
» robert'ımz baba olmaya hazrmıs :D
» Robert baba olmaya hazır
» Peter Facinelli ve Eşi
» Peter Facinelli