Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart -Metro News Röpörtajı

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Kristen Stewart -Metro News Röpörtajı Empty
MesajKonu: Kristen Stewart -Metro News Röpörtajı   Kristen Stewart -Metro News Röpörtajı EmptyÇarş. Mart 10, 2010 12:45 am

Sete dönmek ve başka bir twilight filmi çekmek nasıldı?

2. si için Geri dönmek biraz sürreal'di, çünkü bu benim tüm yıl boyunca düşünüp durduğum birşeydi şimdi ise gerçekleşiyor.
Ama sanki biraz daha fazla bekleyemezmişim gibiydi. bu zor .Genelde bir filmi bitirdiğinizde arada uzun ve kederli bir bekleyiş olur .
karakteri kaybetmek zorundasındır. Aklından atman gerekir onu aksi taktirde sadece aklını kurcalayıp durur. Ben onu tamamen bırakamadım
ve film arasında çalıştım ki garip bir duyguydu. bunun ne kadar kolay olduğu çok garip ,geriye böyle gelmek ,tamamen buna kaptırmak.kitaplara olan referansımdanmıdır bilmiyorum yada sadece bunu yapmak zorunda olduğumu bilmemdenmirid.
sanki sonunda baskıdan kurtulabilirmişim gibi hissettirdi.

Bu baskı birazda kendi kendine yarattığın birşey değilmi?

evet,Bunu yaptığım her filmde hissederim. sadece bu seferkinde 1 sene beklemek zorunda kaldım.
meğer ki hikayede birşeyler var yada oynadığım karakterin ifa etmesi lazım - sanki mükemmel olması gibi- bunu yaşamalı ve fiziksel olarak açıkça göstermeli
bu sadece bir hikaye ve daha bitmedi. yani siz aslında bunu hayata geçirmedikçe ,karakteri kağıt üzerinde öldürme kapasitesine sahipsiniz.
eğer bunu hakkıyla yapmadığında o zaman kimse gidip bunları görmek istemez ve
bu deneyimlerden hiç bir şey öğrenemezsin çünkü doğru şekilde yapmamışsındır.
yani evet, düşündüğünüzde bazı şeyleri yaşamış olmayı çok faydalı buluyorum ve sonrasında insanlar kendi deneyimlerinden birşeyler öğrendiğinde ,ben herşeyi yapabilirim.Bunun için kayalıklardan aşağı atlarım.
Oh! filmde bir kayalık atlayışı var Mükemmel! (gülüyor)

Bu ikinci filmdeki değişiklikler nelerdi? Karakterin bella yine risk alıyor...

evet, bütün hayatı boyunca temel olarak onun için herşeyi yapabileceği şeyi kaybediyor. Aşık olduğu adamı kaybediyor, ama aynı zamanda geri kalan hayatı için planladığı herşeyide kaybetmiş oluyor.
ve bunun gibi bir kararla savaşmak içinde çok genç.Bu sadece göklere çıkartıldı,başınızdan geçebilecek en kötü ayrılığın dikkatle hazırlanmış versiyonu.
Aniden herşeyi sorulamaya başlıyorsunuz. Aniden hiçbirşey bilmeden dondurucu bir okyanusun ortasında bırakılıyorsunuz.
işin tuhaf yanı şu ki , bizim onu bunun içinden çekip çıkaracak yeterince sıcak ve yeterinde parlak bir karakterimiz var ve bu gerçekten mide deşici.
çünki jacob onun için ne kadar mükemmelse de ,o edward için hissettiği bu sıradışı ,ateşli aşka tutunuyor ,rahatlatıcı olmadığını düşündüğünde bile, bu pratik değil ve iyi bir fikirde değil.
Yani bunu yapmak gerçekten çok güç birşey. insanın kendine güvenini gaspeden birşey.
yani genel olarak film başladı ve herşey mükemmel ve sonra tamamıyla korkunç bir hal alıyor ve sonra belkide tamam fena değil gibi oluyor ve sonrasında "hayır ,hayır ,hayır...-hayat çok zor " yeniden zorlaşmaya başlıyor çünkü o geri dönüyor yine.

peki kristen hangisini tercih eder ,kurtadamlar mı? vampirler mi?

Kristen çenesini açmamalı(gülüyor) Kristen tamamen ters yüz edilmiş. Kristen kendi ismini 3. bir kişiymiş gibi söylemeyi bırakmalı =))

Twilight çekildiği sırada bunu gerçekte bilmiyordun .bu fenomen'in başarısından sonra hayatın nasıl değişti?

Hayatım değişmedi. .çoğu şartlarda kendimi geçen senekinden farklı durumlarda buldum ama kendim olarak ben değişmedim.
yinede 18 yaşında her normal genç kız gibi bir yılda ne kadar değişebilirsem o kadar değiştim.
ama bu bazı şeyleri daha kolaylaştırıyor.Bunu hergün bopş olsamda yapardım , hatta kimse görmese bile. Kendini tamamen kalbinden gelerek ve insanların ruhunu nasıl etkileyeceğini bilerek bunu yapmanın nasıl bir duygu olduğunu size anlatamam.
Bu harika ,yani en büyük değişiklik bu.

Başarı seni değiştirdimi?

beni değiştirmedi. etrafımdaki şeyleri değiştirdi biraz... Kimsenin görmek istemediği filmleri yapmaya o kadar alışmıştım ki.
Kalbini ve yıllarını ortaya koyarak insanların ruhuna işleyen birşey yapmak muhtemelen en tatmin edici şey ve ne kadar tatmin olduğunu anlatabilmek için seçebileceğiniz en etkisiz kelime oluyor.

Filmin fanlarına ve kitabın fanlarına karşı bir sorumluluk hissediyormusun?

evet kesinlikle.bu garip bir şey.Birşeye başlıyorsunuz ve bunun hayatınızı alacağının bilincindesiniz ama o şimdiden bir bütün-dışarıda ister istemez mutlu edeceğiniz yada edemeyeceğiniz insanlar var. herkezin bu hikayeyi ve aşkı anlama şeklini gösteriyor çünkü düşündüğünüzde ortada küçük bir
sorun var çünkü herkez kitabı farklı şekilde okuyor. yani elbette büyük bir sorumluluğumuz var . çünkü onlara göre biz hoşlandığımız şeyi yapmaya müsaidiz

Farklı bir yönetmenle geri gelmek nasıldı?

Oyuncu olarak her filmde aynı yönetmen ile çalışmazsınız. ve bu ,bu bir devamlılık.
Bu aynı hikaye ama farklı bir film. Catherine'i seviyorum. benim sevdiğim bir arkadaşım ama chris- bu sadece işe yaradı.
tüm teknik ve lojistik sebeplerin yanısıra ,chris kendini çok adamış biri ve çünkü o bir erkek ,bu genel bir soru.
Erkek bir yönetmene sahip olmak nasıldı? bu büyük bir farkmıydı? insnaları böyle genelleyemezsiniz. O tanıdığım en şefkatli insanlardan biri.
Tereddütsüz merhametli. Hikayeyi çok önemsiyor ve sizin ihhtiyacınız olan şeyde bu. O çok mükemmel.

Hikayeyi kitabı hiç okumamış yada filmi hiç görmemiş birine nasıl tarif edersin?

Hayatında terkedilmiş olan herkez bu filmi izleyecektir ve muhtemelen ateşi tavan yapacaktır

Bunu nasılmı tarif ederim? Bu senden sökülüp alınan Nihai bağlılıkla ilgili bir film ve dünyadaki tüm yerleşimin yanlış olduğunu farkediyorsun.ve bunu geri almaya çalışıyordun
sonra önemli olmadığını farkediyorsun.(gülüyor) ve vampirler, kurtadamlar da var, yani bu hepsini daha heyecanlı yapıyor.Robert pattinson o kadar tatlı ki. taylor lautner'da öyle.
işte filmi henüz görmemiş birine söyleyebileceklerim bunlar.

Hala oldukça gençsin. film yapmayı sürdürmeyi planlıyormusun yoksa üniversiteyemi gideceksin?

kesinlikle öngörüm yok. Bunu eskiden daha gençken düşünürdüm.Okulda kendime seçenekler vermek için çok çalıştım
ve tam olarak o seçenekleri alıp tuvalete fırlatıyorum.Kasıtlı olarak- bu size negatif olarak gelmesin . benim istediğim şey bu yaptığım şeyi yapmaya devam etmek istiyorum.
komiktir ki insanlar bana sürekli soruyor" eğlenmek için ne yaparsın? oyunculuk yapmadığında ne yapıyorsun?"

bu garip birşey ,oyunculuk. Bu bir iş , bir meslek, bunun gibi herşey. bunun hepsi kendi yansıman. insanları önemsemyi hiç bırakmıyorsun ve bunu yapmayı asla bırakmadım. yani eminimki hayatımın diğer kısımlarına da sızacak bu.
Yazmak istiyorum. Okula gitmeyeceğim çünkü bundaki yapılaşmaya dayanamam ama öğrenmeyide bırakmayacağım.

Kalıcı Bağlantı Yorum (yok) Yorum yaz!
Etiketler : Metro news,röp mtv röportajı

06-12-2009 · Kategori: roportajlari

Mtv:Öncelikle merhaba Kristen.Nasıl gidiyor?

Kristen:Selam.Çok iyi gidiyor.Teşekkürler.

Mtv:Röportaja bu sene çektiğin filmlerle başlamak istiyorum.New Moon ve Runaways filmlerini çektin.Yakındada Eclipse çekimlerine başlayacaksın.Çektiğin filmler hakkında konuşlaım biraz.

Kristen:Eee evet.

Mtv:Önce New Moon'dan bahsedelim.

Kristen:New Moon diğer filme oranla çok değişik.Konu açısındanda diğer bazı şeyler açısındanda değişik.New Moon'da işler tamamen değişiyor ve Edward Bellasını terk ediyor.Bu Bella bir çıkmaza duygusal bir çöküntüye sürüklüyor.Ve onu bu çöküntüden kurtaran Jacob Black oluyor.Çok iyi anlaşıyorlar.Tabi bazı şeyler değişiyor ve Jacob'ta onu terk ediyor.Bella tamamen kendini bırakmışken Jacob'la tekrar biraraya geliyorlar.

Mtv:Bu filmde yönetmenin katkı sağladığı değişiklikler varmı?

Kristen:Tabikide vardır.Bence Chris bu filme daha değişik şeyler kattı.Filmi izleyince göreceksiniz zaten.

Mtv:Peki.Birazda Runaways'den bahsedelim.Orada bir Rock tanrıçası olan Joan Jett'i canlandırıyorsun.Çekimler nasıl?

Kristen:Öncelikle Joan Jett'i canlandırmak mükemmel birşey!O mükemmel bir rockçı ve onu canlandırmak gerçekten mükemmel.Bu film çekilmeden önce bazı endişelerim vardı.Çünkü sonuçta Joan Jett'i canlandırıyorum ve bunun hakkını vermem gerekiyordu.Ama çekimler başlayınca endişelerimin yersiz olduğunu anladığım.Joan'da bana çok yardımcı oldu.Ve çok eğlenceli geçti çekimler.Film ise her yönden güzel oldu bence.

Mtv:Filmde şarkı söylüyorsun değilmi?

Kristen:Evet filmde gitar çalıp şarkı söylüyorum.Dakota'da söylüyor.O solisti canlandırıyor.

Mtv:Peki biraz Twilight setindeki kimyadan sizin arkadaşlığınızdan bahsedelim.Nasıl anlaşıyorsunuz?

Kristen:Mükemmel derecede iyi anlaşıyoruz.Bu filme başlamadan önce ilk tanıştığımızdan beri tüm set arkadaşlarımızla çok çok iyiyiz.Ve zevklerimizde aynı.Hepimiz birbirimizi çok seviyoruz.Ve bunun filmede iyi yönden yansıdığını düşünüyorum.

Mtv:Evet bunu herkes düşünüyor!Peki kısa bir süre önce Ashley Greene'nin yaşadığı talihsizlik için neler söyleyeceksin?

Kristen:Bu konuda daha öncede konuşmuştum.Şimdide söylüyorum.Bu konuda Ashley'nin hiçbir suçu yok.Hekres özel yaşantısında istediğini yapmakta özgür.Bu o resimleri sızdıranların ahlaksızlığı.

Mtv:Peki bu olayın arkadaşlığınıza etkisi oldumu?

Kristen:Bu soruyu sorduğuna inanamıyorum.Tabikide olmadı.Biz çok iyi arkadaşlarız ve birbirimize çok bağlıyız.Asla böyle küçücük ve saçma bi olaydan dolayı arkadaşlığımız zedelenmez ve buna izin vermeyiz .

Mtv:Evet sanırım bana biraz sinirlendin.

Kristen:Hayır sana değil ama soru biraz saçma geldi.

Mtv:Evet kusura bakma.Hey bu soruları kim hazırladı!!

Gülüşmeler.

Mtv:Günün birinde üniversiteye gitmek istiyormusun?

Kristen:Evet bunu çok istiyorum.Eğitim almak ve yaptığım işte ustalaşmak profesyonel olmak istiyorum.

Mtv:Aslında uzun zamandır oyunculuk sektöründesin.Artık profesyonel olduğnu düşünmüyormusun?

Kristen:Hayır.Asla.Henüz işin başındayım.Ve gerçekten profesyonel olmak için uzun yıllar geçmesi ve bu yıllarda çok iyi işler çıkartmam gerekiyor ve tabiki bu işin eğitimini almam gerekiyor.Hiçbir zaman ben oldum diyeceğimi zannetmiyorum.Her zaman kendimi daha çok geliştirmeye çalışacağım.
https://twilighturk.yetkin-forum.com

Kristen Stewart -Metro News Röpörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart
» Kristen Stewart ve Aslı Tandoğan
» Kristen Stewart ve Sigara
» Amerikalıların gözdesi masum Kristen Stewart
» 2010: Elle Stil Portre- Kristen Stewart