Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YeniAy Kurtlarının Yapısına Genel Bakış

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

YeniAy Kurtlarının Yapısına Genel Bakış Empty
MesajKonu: YeniAy Kurtlarının Yapısına Genel Bakış   YeniAy Kurtlarının Yapısına Genel Bakış EmptyPerş. Mart 11, 2010 10:12 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Meydan okuma, inanılabilir bir kurtu inşa etmek için adil değildi, ama alışılmadık boyut ve ağırlığın beş benzersiz kurtunu inşa etmek, mukayeseler olarak az miktarla çoğunlukla o kütleyi resmetmek çevredeki ağaçlardan daha çok, karıştırmıyor olan inanılabilir kürk ve humanesque gözlerini yaratır. Sanat yöneticisi olan Nate Fredenburg, isteklerin, yapıldığına emin olmaya yardım etti, birleştiren gerçek-dünya, atfeder, ve CG büyüsü.
"Tippett stüdyosunda, biz her zaman, referans için gerçek-yaşam yaratıklarına bizim karakterlerimizi tasarlamanın ne kadar üzerinde olduğuna bakarız, gerçek veya öyküsel. Yeniay için, bizim, yukarıya kurtları gözlemekte güney California'da kurt mabetine aşağı yolculuk yapması için özel bir fırsatımız yakın ve kişisel vardı. Canlı referansa bakmaya anahtar, bir bilgi üssünü oluşturmaktır, yaratıklar, onların gariplikleri ve davranışlarını çalışır, çantanın arasında lisan. Biz, yaratığın, etrafta ne olduğunun ve görsel etkilere onları inanılabilir yapması için onlar ne eklendiğinin işaretlerini aradık."

Ön gösterimlerde benim gözümü hatta yakalayan ilk şeylerin biri, o gerçek bu kurtların, nasıl baktığıydı. Biz bütünüyle, bir filmde kötü bilgisayara geçirilen şekilleri gördük, ama bunlar, üzerinde ölüydü. Onlar, çok inanılabilir baktı, ve o, salladı! Atkı stüdyosu, benim kitabımda patrondur, ve ben, büyük ekranda onların işinden daha çok görmeyi bekleyemem.
https://twilighturk.yetkin-forum.com

YeniAy Kurtlarının Yapısına Genel Bakış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YENİAY hakkında bilinmeyenler TAZEEEEE CIKTIII
» Midnight Sun Kitabının 1.bölüm (ilk bakış )
» Twilight - Alacakaranlık Türkçe Çeviri 1. Bölüm (İlk Bakış)