Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tyler'in En Az Edward Kadar Sevilebilir olduğunu Gösterir 5 Neden!

YazarMesaj
alice*
Gold Üye
Gold Üye
alice*

Tyler'in En Az Edward Kadar Sevilebilir olduğunu Gösterir 5 Neden! Empty
MesajKonu: Tyler'in En Az Edward Kadar Sevilebilir olduğunu Gösterir 5 Neden!   Tyler'in En Az Edward Kadar Sevilebilir olduğunu Gösterir 5 Neden! EmptyCuma Mart 12, 2010 5:03 pm

Gözlerim Stephenie Meyer'in Alacakaranlık kitabinda "Edward Cullen" kelimelerini ilk gördüğü andan itibaren ilk okuyuşta aşık oldum. Onun ağzından çıkan her bir satır kalbimin biraz daha erimesine neden oldu

Ve Rob Pattinson Alacakaranlık Efsanesi filmlerinde oynamak için seçilince, Edward Takımına karşı olan tutkum tamamen yeni bir seviyeye atladı. Onun hüzünlü bakışları, dudaklarinin kenarında Oluşan küçük Gülümsemeler, ve yaptığı herhangi birşey ve herşeyde bulduğum romantik ötesi tavırlar.

Bu sebeple Rob'un yeni filmi, "Beni Hatırla" nın (12 Mart'ta vizyona girecek) fragmanını izlediğimde bunun Edward Cullen olmadığının tamamen bilincindeydim. Ve olanca açıklığı ile söylüyorum ki, hiçbirşey fragmandaki bende filmi görme isteği uyandırmadı. Tabii gelecek olan romantik hikaye ile ilgileniyordum, ama Rob bana tamamen alakasız görünmüştü.

Ve sonra filmin sonunu öğrendim. Bunu anlatıp boyutu filmi hakkında bilgi vermeyeceğim, ama kazara filmin nasıl bittiğini öğrenmem ben de filmi görme isteği uyandırdı. Ve çok şanslıydım ki, geçen Pazartesi filmin kırmızı halı premierinde bulunup, tüm ekip ve kadro ile film hakkında konuşup ve ardından filmi İzledim. Ve W-A-O-O-W.

Kısaca şunu söyleyebilirim, bu Hayatınızın geri kalanında hiç aklınızdan çıkmayacak etkileyici bir film. Ama filmin en önemli yanı Rob'un çok insancıl olan Tyler Hawkins karakterini Canlandırma şekli.

Böylece şu an itibari ile Tyler Takımını başlatıyorum ... İşte size Tyler'a en az Edward'a olduğunuz kadar aşık olacağınızı gösterir ilk 5 sebep (Edward'tan Daha fazla Tyler'a aşık olacaksınız demiyorum ... henüz ...)

1 - Kızların aklını çeldiği tapılası zayıflık - Ally'i (Emilie de Ravin) kandırmak için verdiği çabaları izleyeceğiniz zamanı bekleyin.

2 - Küçük kardeşi Caroline (Ruby Jerins) ona sanat sergisine gelip gelmeyeceğini sorduğu zaman çok-sevimli bir şekilde söylediği "Abso-freakin'-lutely!" Kelimesi.

3 - Ölmüş olan Abisi ile yürek parçalayan-ilişkisi ... O kadar yakınlar ki, aşık olduğu anda, aşık olduğunu ve aşık olduğu kızı abisine yazmak için gittikleri Yemekten kalkmak için acele ediyor.

4 - Azmi - LunaParkta Ally'e dev bir panda kazanmak için elinden gelen herşeyi yapıyor ... ve en sonunda pandayı satın alıyor!

5 - abi kalbi olduğu, kardeşi için pembe bir uyku tulumunu taşıması, onu kötü niyetli kızlara karşı koruması ve uyumadan önce onu tahatlatmak için yatakta ona Yunan tanrıları ile ilgili hikayeler okuması Sahip. Awwww!

Yani tamamen yeni bir şekilde başka bir Rob karakterine aşık olmaya hazırlanın! (Ben bu işe ilk Harry Potter ve Ateş Kadehinde Cedric Diggory ile başladım!)

Tyler'in En Az Edward Kadar Sevilebilir olduğunu Gösterir 5 Neden!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tyler’in En Az Edward Kadar Sevilebilir Olduğunu Gösteren 5 Neden!
» Pattinson'ın bu kadar seksi görünmesinin sırrı.
» ashley alice cullen'ı seviyor :D bizim kadar sevemez
» Edward Cullen
» Jacob Black'i sevmek için 10 neden...