Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kellan Lutz ve yaramazlığı

YazarMesaj
alice*
Gold Üye
Gold Üye
alice*

kellan Lutz ve yaramazlığı Empty
MesajKonu: kellan Lutz ve yaramazlığı   kellan Lutz ve yaramazlığı EmptyPtsi Mart 15, 2010 10:26 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Twilight'ın starı salı günü katıldığı moda gösterisinden sonra maria sharapovanın "Maria Sharapova spor koleksiyonu " markası için verilen yemeğe katıldı.

Kellan bu hafta sonu snowboard yapmaya gideceğini söyledi.

" Snowboard yapmayı seviyorum , ama bunu sakın stüdyoya söyleme çünkü çekimlerden önce snowboard yapmamam lazım "

sanırım summit'ten hiç kimse The dish Rag 'i okumaz merak etme =)

Snowboard'dan sonra- ki bunun adını bile anmadık tamammı - kellan 2 hafta new moon setinde çekimlerini yapacak. " fakat bu oldukça stres düşürücü"

" bu seferki hiçte vampirler hakkında değil, daha çok kurtadamlar hakkında. taylor gerçekten muhteşem olacak, rolü bir adım daha yukarı yükseltti bunu hakediyor."

Taylor elinden geldiğince kendini geliştirdiğini söyledi ( kas olarak ) neden? ( yani neden sınırına kadar daha fazlası değil demek istemiş)

"buna onun boyu engel olmuşa benziyor, o boya daha fazla çevre ekleyemedi sanırım =) yoksa bu çok saçma ve şişkin görünecekti."

Sonra kellan ağustos ayında eclipse için setlere yine geri dönecek ( ciddimi acaba arka arkaya çekiliyor gibi geldi bana

kellan oyuncular arasında büyük bir rahatlama duygusu meydana geldiğini söyledi özellikle rob kristen'in

" ilk film çıkmadan önce onların omuzlarında o kadar yük vardı ki. çok fazla beklenti vardı.... şimdi daha çok rahatladılar. ne beklendiği hakkında daha çok fikirleri var ve insanları neyin mutlu ettiği hakkında. yani herşey iyi ."

Kellan twilight'ın başarısı hakkında ise " bu bir rüya gibiydi. bunu gibi iyi sonuçlanan bir filmde rol almak .. bu mükemmel , sevecek bir sürü fan'ın olması çok güzel.
ve onlarda seni seviyorlar!

kellan Lutz ve yaramazlığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kellan Lutz
» Kellan Lutz/ Röportaj
» filmin 2.bombası kellan
» Kellan Lutz: “Poz Vermekte Zorlanmadım.”
» kellan lutz'dan özel röportaj