Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nişan yüzüğü ve daha fazlası kostüm tasarımcısı tarafından onaylandı

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Nişan yüzüğü ve daha fazlası kostüm tasarımcısı tarafından onaylandı Empty
MesajKonu: Nişan yüzüğü ve daha fazlası kostüm tasarımcısı tarafından onaylandı   Nişan yüzüğü ve daha fazlası kostüm tasarımcısı tarafından onaylandı EmptyC.tesi Mart 20, 2010 3:37 am

o bir nişan yüzüğümü?

evet!bellanın parmağındaki nişan yüzüğü "diyor eclipse'in giysi tasarımcısı "Bu onun için yapılan birşey "bundan daha fzla detay vermiyor ama son derece yaklaşarak anlayabiliyoruz ki kitapta anlatılana uyuyor. ki infinite jewelry'de satışta

Bella ve edward'ın burada ne giydiğini merak ediyorsanız tish bize bellanın J Crew marek kaşmir kazak ve J Brand kot pantolon giydiğini söyledi. Rob muhtemelen Banana Republic t-shirt giyiyor.

Sadece bizmi öyle düşünüyoruz yoksa sizce de edward new moon'da olduğundan daha günlük mü giyiniyor.?

"rob son filmde sadece takım elbise giydi ,devamlılığı sağlamak açısından .bellanın partisi için giydi ve sonra hiç üzerini değiştirmedi. eclipse'de okula geri dönüyor ve günlük giyiniyor daha rahat birşeyler".
gördüğünüz üzere gri t-shirt cullen ailesi için ana renk paletinden geliyor. "Bütün o soğuk renk tonları eclipse'de ve cullen ailesinde devam ediyor."

peki ya jacob? t-shirt'ü sonunda doğru biçimde üzerine oturdumu?

new moon sırasında tish taylor'ın neden her zaman t-shirt'ünün içinde şişkin ve pazılı göründüğünü şöyle açıklamıştı "taylor'ın giysilerini özel dikiyoruz .böylece kaslarını gösteriyor" şimdi eclipse'de jacob kaslarını sonunda anladığına göre üstünün bedeni artmalı değilmi? hayır! çünkü aradan 2 hafta geçti -bella italyaya gittiğinde mayısın ortasıydı şimdi ise aylardan haziran. o aynı t-shirt'leri giyiyor"
burada jacob levi's kot giyerken bella Adriano Goldschmied kot pantolon ve Billabong kapşonlu giymekte.

kutsal askılı bluz !! cildini açıkta bırakan bella mı?

bella floridaya annesini ziyarete gittiğinde kostüm tasarımcısının sıcak iklime uygun kıyafet yapmaya müsati olması önemliydi. bunun farklı bir iklim olduğunu göstermek istedik. yani kristen'in askılı bluz giymesinin sebebi buydu .senaryoda mayo olarak geçiyor ama biz daha kapatmayı istedik ,herikisi içinde onun ve annesinin. "

kaynak:mtv
https://twilighturk.yetkin-forum.com

Nişan yüzüğü ve daha fazlası kostüm tasarımcısı tarafından onaylandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bella'nın Elindeki Yüzüğü Farkettiniz Mi?
» Breaking Dawn-Şafak Vakti Türkçe Çeviri Bölüm 1(Nişan)