Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rob’un Seçimleri

YazarMesaj
izeL.
Prenses
Prenses
izeL.

Rob’un Seçimleri Empty
MesajKonu: Rob’un Seçimleri   Rob’un Seçimleri EmptySalı Mart 23, 2010 8:07 pm

Nina Schubert
Robert Pattinson 2005 - 2006 yıllarında Nina Schubert ile birlikteydi.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Robert Pattinson’ın eski kız arkadaşlarından biri olan Nina Schubert çok ilginç bir karakter ve kesinlikle güçlü bir kadın.

Hayatının büyük bir kısmında Londra’da yaşadı. Londra’da aynı sokakta oturan Robert Pattinson ile birlikte okula gitti ve birlikte aynı tiyatro okulunu bitirdiler.

“Rob halen benim çok iyi arkadaşlarımdan biri. Eğer çalışmalarına bir ara verebilirse, buraya geleceğini umuyorum. Londra’da birlikte yaşadığımız zaman ona resimlerimi vermiştim. Şimdi benden onun için bir resim yapmamı istedi ve ben de üzerinde çalışıyorum.

Gerçekten büyük tuvallerde çalışıyorum, genellikle santranç tahtaları ve çapraz şekiller gibi, çoğunlukla siyah ve beyaz olan geometrik şekillerden etkileniyorum. Göz yanılmalarına meraklıyım”

Bir flört söylentileri sitesinde kendisinin Robert Pattinson ile birlikte olarak gösterilmesine çok soğuk bir şekilde yaklaşan Nina; “Bu websitesinin benim üzerimden para kazanması demek ve ben bunun bana herhangi bir faydası yok!” diyor.

Rob’un Seçimleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayın Üyesi Seçimleri
» Halkın Seçimleri Belli Oldu!
» Halkın Seçimleri Belli Oldu!