Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Peter'le röportaj

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Peter'le röportaj Empty
MesajKonu: Peter'le röportaj   Peter'le röportaj EmptySalı Mart 09, 2010 9:00 pm

PETERLE RÖPORTAJ

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

IESB Peter Facinelli’yle bir röportaja sahip.O oyunculuğu,yaşamı,Yeni Ay’ı ve Hemşire Jack’i konuştu.

Röportajdan alıntı burada:

IESB:Yeni Ay için bu karaktere yeniden dönerken ve bu karakteri rahat oynadığınız bir bölüm varmıydı?

PETER:kesinlikle.O,aşagı yukarı 2.çağdan kalma eski bir pantolon giymeyi seviyor.Sen bu karakteri biliyormuş gibi hissedersin ve onu yaratırsın.Sen ilişkileri ve diğer aktörleri bilirsin fakat her zaman incelerken küçük bir ayrıntı görüyorsun ve coğunu buluyorsun çünkü sen aynı şeyleri ortaya atıp onları korumak istemiyorsun.Sen farklı katmanları bulup onları korumayı denersin.İlk film için, bu karakterin nasıl olduğunu birçok araştırmasını yaptım.İkinci film için,aile içi ilişkilerini planlamayı çabaladım.

Röportajı burada okuyabilirsin.

Hemşire Jackie seviyorum,Jamey’ide.Peter’in bu gösteride neşeli,tamamen neşeli olduğunu anladım.
https://twilighturk.yetkin-forum.com

Peter'le röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert'la kısa bir röportaj..
» Robert'la kısa bir röportaj..
» Kellan Lutz/ Röportaj
» kellan lutz'dan özel röportaj