Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kellan Lutz: “Poz Vermekte Zorlanmadım.”

YazarMesaj
izeL.
Prenses
Prenses
izeL.

Kellan Lutz: “Poz Vermekte Zorlanmadım.” Empty
MesajKonu: Kellan Lutz: “Poz Vermekte Zorlanmadım.”   Kellan Lutz: “Poz Vermekte Zorlanmadım.” EmptyCuma Mart 12, 2010 8:59 pm

Kellan Lutz,Twilight fantezisine dönüşmeden önce de bir mankendi ama Calvin Klein iç çamaşırı çekimlerini yaparken biraz korkmuş.Lutz, Calvin Klein Erkek giyim defilesinde -ki kendisi tamamen giyinikti- “Daha önce hiç böyle birşey yapmamıştım bu yüzden çekimlerin başında ‘Bunu yaparken hava sıcak olacak mı? Set içinde yardımcılara ihtiyacım olacak mı?’ gibiydim hep.” dedi.

“Herşeyi çok kolaylaştırdılar.Kıyafetler gayet iyi uydu — vücuda uymayan hiçbirşey yoktu bu yüzden poz vermekte zorlanmadım.”dedi. Lutz’ın arkadaşları onunla biraz dalga geçiyorlar ve annesinin bayan arkadaşlarından çokça telefon almasını bekliyorlar.Ama Twihard’lar bunlara bayıldı! “Bilirsiniz,Twilight fanları bu iş hakkında inanılmazlar.” dedi. “Gerçektende sevgi dolu bayanlar.”

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kellan Lutz: “Poz Vermekte Zorlanmadım.”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğum Günün Kutlu Olsun Kellan Lutz
» Kellan Lutz
» Kellan Lutz/ Röportaj
» kellan Lutz ve yaramazlığı
» kellan lutz'dan özel röportaj