Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TayLor Lautner Go GirL

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

TayLor Lautner Go GirL Empty
MesajKonu: TayLor Lautner Go GirL   TayLor Lautner Go GirL EmptySalı Mart 09, 2010 11:27 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Adı:taylor daniel lautner
doğum tarihi:11 şubat 1992
doğum yeri:grand rapids,michigan,ABD
burcu:kova
saç rengi:siyah
gözrengi:kahverengi
boyu:1,79
kilosu:73
kardeşleri:1 kız kardeş adı:makena
onu ünlü yapan film:twilight(2008)
en sevdiği spor:futbol ve beysbol
en sevdiği film:cesur yürek
en sevdiği renk:bebek mavisi
en sevdiği kız tipi:dürüst,sadık ve eğlenceli kızlar
en sevdiği ayakkabı markası:vans
en sevdiği yiyecek:biftek
en sevdiği özelliği:kararlılığı

*6 yaşında kareteye başladı ve dünya şampiyonasıküçükler kategorisinde tam 3 altın madalyaya sahip.siyah kuşak sahibi tabikii.

*los angeles ta yaşıyor( hemen oraya tasınıyorum )

*alyson stoner,tyler dooley,victoria justice ve jenna boyd gibi yıldızlarla çok yakın arkadaş ve sık sık görüşüyorlar.

*twilight taki rolü için peruk kullanmış.

*meksika ve çin mutfaklarına bayılıyor.

*roxy adında çok sevimli bir köpeği var.

*ileride taylor lautner ismi senarist yada yönetmen olarak karşınıza çıkabilir;sakın şaşırma .çünkü bu çocuk kafasına koyduğunu yapıyor.

*sevilen dizi film scooby doo nun bazı bölümlerinde taylor ın sesini duymak mümkün.yakışıklı yıldızımız seslendirme yapmayı çok seviyor.

*taylor ,oyunculuk tutkusuna küçük yaşlarda yakalandı .burger king reklamında ufak bir rol aldı.o günlerde pek başarılı bulunmadı ama pes etmedi ve görünen o ki;epey yol kat etti.

TAYLOR DAN İNCİLER:
*beraber olacağım kız asla bana baskı yapmamalı,her zaman kendim olabilmeliyim.

*arkadaş canlısı,enerjik,dışarı çıkmayı seven ve çok kolay iletişime geçebilen bir insanım.

*kökenimde fransa,hollanda,ve almanya var.hatta twilight ın hazırlık aşamasında anne tarafımda kızılderililik olduğunu öğrendim.( waayy bea : )

*biraz vurdulu kırdılı filmlerde oynamanın oyunculuğunuzu gösterebilmek için iyi bişey olduğuna inanıyorum.bu tarz filmlerde oynadığınızda biçok filmdede oynayabileceğinizi gösteriyorsunuz aslında.

*twilight ın çekimlerini bitirir bitirmez eve döndüm ve hemen devamı için çalışmalara başladım.haftada 6 bazen 7 gün,günde 2 saat spor yaptım.çılgınlar gibi hareket ediyor ve inanılmaz şeyler yiyordum.
https://twilighturk.yetkin-forum.com

TayLor Lautner Go GirL
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Lautner’in Hayatı
» Taylor lautner'in kardeşi
» Taylor Lautner (Jacob Black)
» Taylor Lautner'ın ideal kız hayali
» Taylor Lautner’a Göre New Moon’un En Dokunaklı Sahnesi