Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Taylor Lautner’a Göre New Moon’un En Dokunaklı Sahnesi

YazarMesaj
Admin
єηdLєSS Lσωє
єηdLєSS Lσωє

Taylor Lautner’a Göre New Moon’un En Dokunaklı Sahnesi Empty
MesajKonu: Taylor Lautner’a Göre New Moon’un En Dokunaklı Sahnesi   Taylor Lautner’a Göre New Moon’un En Dokunaklı Sahnesi EmptySalı Mart 09, 2010 11:30 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alacakaranlık serisinin kurt adamı Jacob’ı canlandıran yakışıklı oyuncu Taylor Lautner, 20 kasımda vizyona girecek olan New Moon (Yeni Ay) filminin en dokunaklı sahneleri hakkında konuştu.
Asıl önemli olan ciddi sahneleri sevdiğini açıklayan Taylor Lautner, “Bella’nın ayrılık sahnesi gibi olan sahneler.. Bella’nın Jacob’ı bir kurda dönüşmesinden sonra ilk kez gördüğü zamanki ayrılık sahnesi.Ve bu gerçekten dokunaklı. Kitapları okurken Jacob için kendimi kötü hissetmiştim,ama şimdi gerçekten bu karakteri yaşıyorum ve çocuk için gerçekten çok kötü hissediyorum! Bu gerçekten üzücü.”
En eğlenceli bulduğu sahne hangisiydi sorusuna ise Taylor;
“Seçmek çok zor. Dediğim gibi,akrobatik şeylerle gerçekten eğleniyorum bu yüzden motorsikletli bölümleri yaparken çok fazla eğlendim. Motorsiklete atlamam, gerçekten hızlı gitmem ve bir patinaj duruşuyla dönmem lazımdı. Bu gerçekten harikaydı.” şeklinde cevap verdi.
https://twilighturk.yetkin-forum.com

Taylor Lautner’a Göre New Moon’un En Dokunaklı Sahnesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Lautner (Jacob Black)
» TayLor Lautner Go GirL
» Taylor Lautner’in Hayatı
» Taylor lautner'in kardeşi
» Taylor Lautner'ın ideal kız hayali