Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

tay'ın işi rob'dan daha zor (muş)

YazarMesaj
alice*
Gold Üye
Gold Üye
alice*

tay'ın işi rob'dan daha zor (muş) Empty
MesajKonu: tay'ın işi rob'dan daha zor (muş)   tay'ın işi rob'dan daha zor (muş) EmptySalı Mart 23, 2010 9:15 pm

Taylor Lautner’ın spor salonlarında geçen zorlu çalışmaları, Twilight’ın devamı olan Yeni Ay’daki Jacob rolü için 16 yaşındaki oyuncunun yerine başka birinin alınmayacağı haberinin gelmesiyle, sonuçlarını gösterdiğini belli etti. Lautner, yaptıklarının Robert Pattinson’ınkilerden çok daha fazla çaba gerektirdiğini söylüyor. Life & Style Weekly dergisine konuşan genç aktör "Twilight’ın çekimlerini bitirmemizin ertesi günü, eve döndüm ve hemen çalışmalara başladım."

10 Ocak’da “Access Hollywood You Must” adlı hediye sergisinde bir röportaj veren Taylor "Haftada altı bazen yedi gün, günde iki saat boyunca çalıştım, çılgınlar gibi hareket ediyor ve inanılmaz şeyler yiyordum." Taylor’ın söylediğine göre rolü kaybetme ihitmali varmış çünkü serideki karaktere göre oldukça sıska kalıyormuş. "Şimdiye kadar, 9 kilo aldım ve 5 kilo daha almayı da garantiledim," diyor. Hızlı kilo aldırıcılardan bahsederek, "Onlar sayesinde 3 kilo aldım ve bana 2 kilo daha aldıracaklar. Ve sonunda olmaya söz verdiğim kişi olacağım."

Ayrıca Lautner, Robert Pattinson'ın canlandırdığı karakter olan, Edward’ın, Bella’yı Jacob’tan geri kazanmak istiyorsa, onunla karşı karşıya gelmek zorunda kalacağını belirtiyor. "Bu kısım artık Jacob’ın zamanının geldiği bölüm.” diyor Taylor. "Bella’nın Jacob’la olan ilişkisi, Edward’la olan ilişkisinden biraz daha farklı ama Jacob aralarındaki sevgiyi bir sonraki aşamaya getirmeye çalışıyor."

Yağsız et ve sebzeden başka bir şey yemeyen Taylor ayrıca bir çok protein karışımı da içtiğinden bahsediyor. "İğrençler ama onlara ihtiyacım var," diyor röportajında.

tay'ın işi rob'dan daha zor (muş)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen'e sorduk : kim daha iyi öpüşüyor ?
» ashLey daha çok erkek çocuğuna benziyordum!
» Nişan yüzüğü ve daha fazlası kostüm tasarımcısı tarafından onaylandı