Twilight FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ TwiLighTuRK ~

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Stephenie Meyer Alacakaranlığın sırlarını açıkladı

YazarMesaj
alice*
Gold Üye
Gold Üye
alice*

Stephenie Meyer Alacakaranlığın sırlarını açıkladı Empty
MesajKonu: Stephenie Meyer Alacakaranlığın sırlarını açıkladı   Stephenie Meyer Alacakaranlığın sırlarını açıkladı EmptySalı Mart 23, 2010 9:39 pm

Stephenie Meyer Yeni Ay ve serinin diğer filmleri için çok heyecanlı.
Stephenie'ye en çok kitaptan sahneye uyarlanan bölümlerden hangilerini merakla beklediği soruldu.O da "Benim için en önemli sahne çayır sahnesiydi çünkü her şey onunla başladı." şeklinde cevapladı.
"Kafamda ilk beliren çayır sahnesiydi o yüzden onu görmeyi çok istedim.Ama başka bir sahneyi gördüğümde de çok şaşırdım.Nasıl derler?Beyzbol sahnesini izlemek çok zevkliydi."
"O sahneyi izlemek çok eğlenceliydi,bir bakıma insanı uçuran türdendi."
Ona aynı zamanda Edward ve Bella ile ilgili başka rüyalar görüp görmediği soruldu.
Stephenie itiraf etti."Yeni Ay üzerine çalışırken bir rüya daha gördüm."
"Çok garipti...Eşim soğuk algınlığına yakalandığı için misafir odasında uyuyordum.Yani benim için normal ortam değildi.Rüyamda Edward ortaya çıkıp bana onun gerçekte var olduğunu ve benim herşeyi yanlış anladığımı söyledi.Ayrıca onun hayvanlar sayesinde hayatta kalamayacağını da söyledi...Ve ben onun beni öldüreceğini hissettim."
"Çok korkutucu bir durumdu ve onun karakteri hakkında düşündüklerimden çok farklıydı."
"Yine de hoştu.Onunla ilgili görüşlerime farklı şeyler kattı."

kaynak:myparkmagazine

Stephenie Meyer Alacakaranlığın sırlarını açıkladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Stephenie Meyer
» 5 Soruda Stephenie Meyer ~
» Stephenie Meyer’dan Mektup Var!
» Stephenie Meyer Büyüsü
» Stephenie Morgan Meyer